Objevují se Vám na obličeji nebo po holení nehezké vyrážky? Tímto způsobem odstraníte každou vyrážku již do 1 minuty!

0
(0)

Dalibor , 26. 12. 2019

Nejběžnějším překvapením, které nám dokáže znepříjemnit život na pár dní, bývají nepěkné vyrážky ao to víc, když jsou hnisavé nebo zanícené. Mnoho žen dokonce i mužů mají zkušenost dokonce se zapálenými folikuly, které vznikají čerstvě po holení.

Vyrážkou trpíme všichni, staří i mladí, a často si nevíme rady, co s ní. Nejhorší je, když se objeví právě v okamžiku, kdy máme někam namířeno a kde chceme vypadat co nejlépe. Naštěstí existuje způsob jak se nepěkné vyrážky zbavit již do jedné minuty. A je jich hned několik!

Ať už je to poupě přímo uprostřed čela, hnisavá vyrážka po večerním holení v intimních partiích či podpaží, vyřešit ji dokážete jednoduše a okamžitě.

Pryč s vředy!

Situace je o něco složitější, pokud se Vám takový hnisavý váček vytvoří v oblasti, kde je pokožka jemnější a tenčí, a hojení tak trvá déle. Zpravidla je to podpaží, krk, intimní partie či stehna. Regenerace v tomto případě nebude tak jednoduchá, my však máme řešení, jak se může váš problém vyřešit rychleji, než jste byli dosud zvyklí. Existuje hned několik účinných způsobů, jak s tímto problémem bojovat. Všechny jsou bezpečné, přirozené a máte je i u Vás doma. Podívejme se na ně.

oheň

Bude to bolestivé, ale ne bolestivější než pohled Vašich kolegů na roh vyrůstající na Vašem čele. Vysoké teploty ničí infekce již v raném stádiu a zabraňují jejich dalšímu vývoji. Nahřejte si jehlu pod ohněm ze zapalovače a propíchněte s ní hnisavé místo. Vzápětí horkou jehlu položte na místo vpichu. Hnis vyteče, ale místo okamžitě vydezinfikuje, takže by se v něm neměl tvořit další hnis. Minimálně ne v masivním množství.

cibule

Je známá svými antibakteriálními vlastnostmi. Zabraňuje růstu patogenní mikroflóry a pomáhá léčit záněty. Dejte plátek na postižené místo alespoň na pár minut. Pokud stíháte, přidržte si ji na bolestivém místě alespoň půl hodiny a vřed bude zaručeně docela rychle pryč.

studená voda

Kromě toho, že při jakémkoliv zánětu se má pít velké množství tekutin, můžete vodu použít i na zmírnění otoku v místě, kde to bolí. Pokud se Vám do rána vysype nepříjemný vřed v oblasti třísel, přiložte si na toto místo sklenici studené vody. Zmizí otok as ním i počáteční bolest.

kurkuma

Kurkuma nemá místo jen v kuchyni. Už ve staré Indii ji lidé používali pro různé účely. Jako koření je vynikající, protože má významné účinky. Její antiseptické vlastnosti jsou však ze všech nejcennější. Smíchejte 2 lžičky kurkumy, ricinový olej a pár kapek jódu. Během dne alespoň 2x potřete postiženou oblast a do večera je vyrážka a hnis pryč.

jablečný ocet

Dalším přírodním terapeutickým činidlem přímo z kuchyňské poličky je jablečný ocet. Je to nejsilnější přírodní antiseptikum a zvládne každé kožní onemocnění. Používá se k léčbě vážných onemocnění a poranění kůže, proto jedna hnisavá vyrážka pro něj nebude nic víc než běžná rutina.

čajovníkový olej

Tento přípravek doporučují mnozí dermatologové pro jeho silné léčivé účinky. Pozor, až tak silné, že se doporučuje míchat s jiným olejem. My však máme odzkoušeno i jeho čisté nanášení a můžeme se zaručit, že hnisavé a bolavé místo bude rychleji zaschlé. Po první tenké vrstvě, kterou si na hnisavou vyrážku natřete, nebude po zánětu ani stopy.

Epsomská sůl

Epsomská sůl doslova vytahuje hnis z kůže, přičemž urychluje zotavení kůže více než trojnásobně. Chvilku Vás bude místo možná štípat, ale v porovnání s horkým pocitem zánětu je půl minutka jemného mravenčení nic. Důležité je vydržet a místo si během účinku soli neškrábat.

👍 Tento návod je užitečný