Po očkování se u trojčat rozvinul autismus. Toto je jejich příběh, který byste měli znát.

Ani v dnešním moderním světě není všechno dokonalé a rozvinutá medicína má občas svou cenu. Na druhou stranu očkování stále přináší mnoho výhod a bylo by zbytečné zavrhnout globální pozitivní přínosy jen kvůli několika případům s vedlejšími účinky. Riziko komplikací při nákaze nemocí, na kterou je očkovací látka vyvinuta, totiž může být výrazně horší v porovnání s využitím této možnosti. Přečtěte si o příběhu rodiny, jejichž tři děti se po očkování proměnily z veselých malých zlobidel na zamlklé a smutné autisty.

Dříve zdravá trojčata se proměnila na autisty

Když se matka třech dětí chystala na návštěvu lékaře kvůli jednomu z doporučovaných očkování, ani ve snu by jí nenapadlo, co všechno se stane. Příběh vychází z jednoho videa uveřejněného na portálu, kde si lidé sdělují podobné zkušenosti.         Hlavním poselstvím je rozhodně zpráva, která říká, že každé očkování může znamenat určité riziko i pro plně zdravé děti, které jsou běžně veselé a nemají žádný problém. Nejhorší na tom je, že nevíte, co s tím máte dělat. Také se nedá říct, u jakých dětí se tento jev objeví, a které z nich očkování překonají bez žádných vedlejších účinků.

Celý příběh ohledně očkování a nežádoucích účinků

Pro pochopení celého článku je důležité převyprávět víceméně celý příběh. Všechno začalo ve chvíli, kdy matka vyrazila na očkování s trojčaty. Šlo o dva chlapce a jednu holčičku. Očkování proběhlo zhruba kolem desáté hodiny dopoledne a zpočátku se zdálo, že je všechno v pořádku. Jenže zhruba dvě hodiny po aplikaci očkovací látky se děti začaly chovat divně.

Nejdříve přestala komunikovat holčička, která se najednou proměnila ve smutné a ustarané děvčátko i přesto, že předtím se neustále smála. Dříve již správně fungující oční kontakt naprosto ustoupil zírání do stropu.

O něco později kolem druhé hodiny odpoledne se něco podobného stalo i jednomu z kluků. Žvatlání a zvědavé chození všude možně najednou zmizelo a zůstal pouze smutný kluk. O něco později se podobná věc stala i třetímu dítěti. Najednou žádné z dětí nemělo zájem o okolní svět. Podle lékařů šlo o genetický problém, ale to stále nevysvětluje, jak je možné, že se to všem dětem stalo takto rychle v den po očkování. Zoufalí rodiče byli naprosto zdrcení a nevěděli, co mají s celou situací dělat.

Související články

Nejnovější recepty

Nejnovější návody