Optické iluze plné zvířat, které vás pobaví a potrápí mozek. Najdete rozdíly u všech obrázků?

7. 10. 2021

Nudíte se, potřebujete zabít trochu času nebo se chcete jen pobavit na internetu netradiční a překvapivou zábavou? Optické iluze jsou tu pro vás! Obrázky nejrůznějšího zpracování najdete na internetu obrovské množství. Každý z nich je zcela originální. Některé jsou jednodušší, jiné skutečně těžké. Pokud chcete prověřit svůj zrak a trénovat mozek, neexistuje lepší způsob, jak to udělat.

Různé stupně obtížnosti

Existují optické iluze, které vyřeší i malé dítě. Jiné jsou velmi těžké a na vyřešení téměř nemožné. Zaručujeme, že se u nich nejen pobavíte, ale také možná z úst vypustíte pár nadávek. To je naprosto normální, protože vás tyto iluze mohou provokovat svou dokonalostí. Na sociálních sítích se objevily optické iluze, které se postupně stupňují a prověřují váš zrak a pozornost. Jedno ovšem mají společné. Na všech jsou zvířata!

Emoji, které prověří váš mozek

Pozornost a správné fungování mozku je pro život velmi důležité. Proto byste to měli trénovat. Skvělým a velmi zábavným způsobem, jsou právě optické iluze. Na těchto se vždy nachází emoji nějakého zvířete. Na nejjednodušším obrázku jsou emoji rozzlobených koček. Mezi nimi se ovšem nachází jedna, která vám posílá polibek. Dokážete ji najít?

Na druhém obrázku můžete vidět řady velbloudů, mezi kterými se skrývá jediný kůň. Tato zvířata jsou si sice podobná, ale rozdíl mezi nimi rozhodně poznáte. I zde se nachází pouze jeden odlišný emoji, kterého máte odhalit.

Ve třetím případě se mezi emoji pejsků nachází jeden, který nevypadá jako všichni ostatní, protože se ve skutečnosti jedná o kočku. Dokážete tohoto záhadného tvora najít v záplavě dalších emoji?

Nejtěžší variantou je hledání šneků mezi dalšími šneky. Nyní hledáte hned několik obrázků, které jsou trochu jiné než ostatní.

Jistě to vše zvládnete, a pokud chcete, můžete také hledat na čas, anebo soutěžit se svými přáteli a členy rodiny, kdo to zvládne nejrychleji.

Související články

Nejnovější recepty

Nejnovější návody