Věříte, že by člověk mohl prožívat více životů a že je i nějaký posmrtný život? Podívejte se na tyto informace.

Někdo věří a někdo naopak vůbec v existenci reinkarnace. Mnozí ale souhlasí s tvrzením, že existují určité známky a intuice, které se nám někdy stávají a jsou tak důkazem toho, že už jsme na tomto světě někdy byli. Jak ale poznáte, kolikátý je to život? Kolikrát se ještě budeme reinkarnovat?

Mohou přijít zvláštní vzpomínky nebo si nemůžete vysvětlit obavy

Někdy k nám přijdou podivné vzpomínky, že jste byli na místě, na kterém jste vlastně nikdy nebyli, nebo potkáte někoho, kdo už vás někdy viděl, přitom jste si jistí, že dotyčného neznáte. Poznáte to také podle situace, že máte o někom intuici a ta se ukáže jako pravdivá. Ať se s tou osobou znáte dlouho nebo ne, znáte všechny myšlenky. Vaše duše jsou si tak blízké, že se může mluvit o setkání dvou plamenů.

Nemůžete si to vysvětlit, ale máte strach z pavouků, hadů nebo jiných zvířat, i když s nimi ve skutečnosti nemáte žádné špatné zkušenosti. To znamená, že jste ji prožili v některém z minulých životů.

Vaše duše se může ocitnout v jiné dimenzi

Snili jste někdy o tom, co se vám stane a poté se to opravdu stalo? Duše se dostala do jiné dimenze mimo vaše tělo a je to jediné vysvětlení. Jestli jste empatičtí a snadno vycítíte problémy druhých, je to proto, že jste je poznali už v minulém životě a k aktuálním problémům jste mnohem empatičtější.

Ten, který se již několikrát reinkarnoval, má velmi starou duši. Mohou se tak narodit moudřejší než většina vaší věkové skupiny. Vaše myšlení tak bude zralejší. Pokud vás zajímá duchovno, může to být vaše poslední reinkarnace. Je to nejjistější znamení, že jste již zažili mnoho životů. Snažíte se o klid, štěstí, pocit uspokojení. Býváte zaneprázdnění možností sebepoznání nebo rozvojem své duše. A jak se cítíte vy? Věříte na reinkarnaci a další život nebo v tomto ohledu máte jasno a nic takového neexistuje?

Související články

Nejnovější recepty

Nejnovější návody