TIBETSKÝ test osobnosti: Co se o sobě dozvíte díky tomuto psychologickému testu?

Máme pro vás psychologický test na základě obrázku, který o vás mnoho vypoví. Tak schválně, co se o sobě dozvíte právě vy? Nejedná s o žádný náročný test. Stačí se jen podívat na přiložený obrázek a říct si, čeho jste si na obrázku všimli jako první. To je vše, co budete muset udělat. Pak už jen srolujte tento článek níže, kde vám objasníme, co o vás výsledek testu vypovídá. Zní to jednoduše, že? Tak hurá do toho, pusťte se do obrázku!

Lev

Všimli jste si jako první obrázku lva? Pokud je tomu tak, jste poměrně komplikovanou osobou, které rozum něco napovídá, ale vy ho stejně vytlačíte ze hry a řídíte se spíše tím, co vám naznačí instinkt. To může být středem hádek mezi vámi a druhými lidmi, ale nenecháte se jimi jen tak rozhodit, v tomto směru jste poměrně vytrvalá osoba, která si stojí za svým. Jste průbojným člověkem, který si stanoví své cíle a jde za nimi přes všechny překážky, což je velmi užitečná vlastnost, ale musíte si dávat pozor, může se projevit i záporně. Občas není od věci vyslechnout si názor druhého a alespoň se nad ním zamyslet.

Gorila

Jestli-že vaši pozornost jako první upoutala gorila, jste tvrdá osobnost. Osobnost, která moc dobře ví, že je potřeba tvrdě pracovat na dílčích cílech, než se vám podaří dostat se k tomu hlavnímu cíli. A to je právě to, co vyžadujete od ostatních. Chcete po nich, aby šli pevně za svým cílem stejně, jako to máte nastavené vy. Druhým se proto může zdát, že jste na ně příliš tvrdí, nepříjemní, nebo že na ně máte příliš vysoké nároky. Zkuste se trochu více zaměřit na to, jaký ten člověk je a trochu se mu přizpůsobit. Ne každý má náturu na to, hnát se tvrdě za svým cílem tak, jako vy.

Strom

Byl strom to první, co jste našli? I ten o vás mnoho vypoví. Člověk, kterého jako první upoutá strom, je opak člověka, který jako první spatří lva. Jedná se o člověka, který nespoléhá na své instinkty a o všem poměrně dlouho přemýšlí, než se rozhodne vykonat zamýšlený čin. Vaše nerozhodnost může být druhým na obtíž, ale vy cítíte, že potřebujete všechno dobře a důkladně promyslet. Pokud je to pro vás důležité, dopřejte si čas. Občas je potřeba se rozhodnout rychleji, máte pocit, že jednáte pod tlakem, máte strach se rozhodnout a pak se ukazuje vaše nerozhodnost. Někdy není od věci umět zvažovat klady a zápory rychleji.

Ryba

Člověk, který si jako první všimne ryby, je člověk klidný, vyrovnaný, který nemá rád hádky, výměny názorů, snaží se každému vyjít vstříc a dělá všechno proto, aby byl kolem něho harmonický klid. Poznáváte se? Na jednu stranu je to velmi pěkná představa o životě, na druhou stranu jste tak trochu snílek, neboť toto opravdu nemůže v reálném životě fungovat. Nebojte se pustit si do života trochu toho všedního zmatku. Vycházet každému vstříc jen pro klid ve vztazích není to správné řešení. Ostatním tak sice můžete hodně pomoci, ale příliš zatěžujete sami sebe, což může být poměrně nebezpečné. Ve svém jednání myslete také na to, co potřebujete vy, ne druzí.

Související články

Nejnovější recepty

Nejnovější návody