Znamení karmy a reinkarnace. Podívejte se na to, co podle roku narození čeká nás všechny.

Jste zvědaví, co vás v životě čeká? Rádi byste věděli, co pro vás osud nachystal? Všichni by určitě rádi věděli, na co se v životě mají připravit, jaké radosti je budou čekat, ale i to, na které problémy se nachystat. Člověk, který má možnost srovnat se se svým osudem dříve, než nastane, má vyšší šanci vát psychicky v pohodě. Každý člověk, který věří v sílu osudu, díky této znalosti získá šanci přizpůsobit svůj život tomu, co ho čeká. A co se po vás bude chtít, abyste tuto znalost získali? Překvapí vás to, ale opravdu téměř nic. Jediné, co musíte udělat, je podívat se na tabulku, kterou najdete níže a přečíst číslo, které se nachází vedle roku vašeho narození. Pak už stačí jen číst dál, najít si své číslo a přečíst si, co vás v budoucnosti čeká.

Číslo u vašeho roku narození není náhoda

Myslíte si, že čísla uvedená vedle vašeho roku narození jsou v tabulce náhodou? Tak to tedy rozhodně ne! Kořeny tohoto způsobu odhalování budoucnosti pochází z Tibetu. Tibeťané totiž věří, že každý rok narození má přiřazené pouze jedno číslo, které vychází z počtu reinkarnací, které duše prodělala. Reinkarnované duši jsou osudem stanoven cíle a zkušenosti, které má daní duše získat. Podle toho, jaké číslo se nachází vedle vašeho roku narození tedy zjistíte, kolikrát již je vaše duše reinkarnovaná. A od tohoto čísla se následně odvíjí budoucnost, která danou duši čeká.

Čísla 1-3

Osobnost s těmito čísly přichází na svět bez ambicí, které by měla získat. Právě proto, že člověk získává ambice, je tento člověk pesimistický a neklidný. Vzhled tohoto člověka velmi klame. Na venek je obdařen tvrdou skořápkou, která velmi klame. Proto se ostatním lidem, kteří ho neznají moc dobře, bude zdát, že se jedná o silnou osobnost, která ustojí jakoukoli bouři. Ve skutečnosti tomu tak není. A právě to velmi dobře vědí lidé, kteří tuto osobu znají dobře. V jádru se jedná o velmi křehkého člověka, který se se vším poměrně těžko vyrovnává. Ti nejbližší vědí i to, že takovýto člověk si bere všechno velmi k srdci. Hlavním úkolem této duše je tedy získat nějaké ty ambice. Tyto osoby jsou velmi náchylné k jistým nemocem. Zejména je trápí především močové kameny, problémy s ledvinami a močovými cestami. Tito lidé velmi potřebují být obklopeni přáteli a láskou, na kterých si hodně zakládají a velmi pro ně znamenají.

Čísla 4-6

Osobnost, která se pohybuje v rozmezí čísel 4 a 6 je průměrným člověkem, který se má ještě mnoho co učit. Nejprve se tento člověk snaží splynout davem, chce být průměrným člověkem, který není ničím nijak výjimečný. Postupně se ale jeho potřeby začnou pomaličku měnit a stává se z něho silná osoba, která je ostatními doceňovaná. Lidé k takové osobě vzhlíží, věří jí a berou si ji za příklad. Tito lidé hodně pracují ve vedoucích pozicích a uplatňuje se jejich vůdčí schopnost. Během této proměny ovšem takovýto člověk prochází mnoha krizemi. Nejprve se setkává s pocitem slabosti a únavy, má velmi málo energie a řeší co s věcmi a činnostmi, na které již nemá sílu. Někteří jedinci se mohou potýkat také se ztrátou motivace ke všem činnostem a se ztrátou zájmu. Tyto osoby trápí mnoho běžných nemocí, jako je náchylnost k chřipkám, horečky, střevní problémy a vysoký krevní tlak. Mimo to se ale tito lidé setkávají také s vážnějšími nemocemi jako jsou různé typy rakovin.

Čísla 7-9

Lidé, kteří začínají na čísle 7 již za sebou mají mnoho zkušeností a z průměrných neviditelných osob se stávají ty lepší. Jsou to lidé, kteří umí velmi dobře komunikovat a volit slova, pomocí kterých jsou schopní získat si druhé. Jedná se o osoby, které nejsou ve svých snahách moc vytrvalí, a proto často selhávají. Tito lidé jsou rozhodní a mají pevný názor, za kterým si stojí. Lidé s těmi nejvyššími čísly již jsou velmi zkušení, mají za sebou opravdu hodně nejrůznějších životních událostí. Jsou to lidé, kteří se druhým můžou jevit, jako že žijí v luxusu, což může být předmětem žárlivosti. Jejich duše je již natolik zkušená, že se jí po několika osobních selhání přeci jen podaří vybudovat spokojený a pohodlný život, se kterým budou plně spokojeni.

Související články

Nejnovější recepty

Nejnovější návody